Destek Hattı : 0850 441 58 61

Türkiye’nin yazılımı

Türk Mühendislik Üretimi

Visera Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yazılım ürünlerinin müşteride etkin ve verimli şekilde kullanılması için şatış, pazarlama ve destek hizmetleri sunan bir yazılım firmasıdır. Yazılım ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden bu güne süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle Türkiye yazılım pazarının lider olaya aday şirketlerden biridir.

Visera Yazılım, çeşitli sektörlere hitap eden yazılım ürünlerini Türkiye’nin her yanına yayılmış bayileri aracılığıyla müşteriye ulaştırmakta ve hizmet vermektedir.

Visera Yazılım İlke ve Değerleri

Amacımız

Visera Yazılım, her zaman en iyiyi yapma arzusu, hiç bir koşulda ödün vermediği müşteri memnuniyeti ilkesi ve yılların vermiş olduğu deneyimi ile sorunsuz yazılım satmak ve kaliteli hizmet görmek isteyenlerin dünya standartlarındaki yazılım merkezidir. Her geçen gün kendini yenileyen ve daha büyük hedeflere ulaşmayı amaç edinen Visera Yazılım, son teknoloji ile hazırlanması gereken yazılımların gereklerini yakından izlemekte ve seçkin personel kadrosu ile en yeni yazılımları Dünya ile aynı anda müşterilerine sunmaktadır.

İlkelerimiz

Visera Yazılım’ın çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri, verilen her kararda ve yapılan her işte ortak kararlılık, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli olan hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız, çalışanlarımızın bir birine, yatırımcılarımıza, Çözüm Ortaklarımız ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumluklarımızın temelini oluşturur.

Visera Yazılım’ın başarısının temelinde “İNANMAK” ilkesi yatmaktadır. Bu ilke sadece yazılım endüstrisindeki devrime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişime liderlik etmeye aday olmakla da tarif edilebilir.

Değerlerimiz

Başarı için eskimeyen en değerli metot modellemedir !
Günlük işlerimizden yüksek ideallerimize kadar gerçekleştirmede sıkıntıya düştüğümüz ya da başaramadığımız, hattâ hayalden öteye götüremediğimiz veya başlayıp yarıda bıraktığımız ne kadar çok düşünce ve hedeflerimiz vardır değil mi ?

Modelleme, istenilen hedefe ulaşmada deneme-yanılmaya göre daha kısa sürede sonuç verir. Çünkü, mükemmelleşmesi için yıllar harcanan bir faaliyeti; modelleyerek birkaç saniyede, saatte, haftada, ayda ya da yılda, en azından davranışını tekrarlamak istediğimiz insandan çok daha kısa sürede onun elde ettiği gerçekleştirebiliriz.

Bizimde en belirgin altın değerimiz; modellemedir. Yoksa değerlerin ne önemi var ki ?

Operasyonlarımız

Projeler programların yapı taşları olup, programların gerçekleşmesi projelerin başarısına bağlıdır.
Bu sebeple sistemli, planlı ve bilinçli çalışmanın bir göstergesi olarak algılanan proje düşüncesi ve projeli çalışmalar son yıllarda büyük bir rağbet görmektedir.

Visera, operasyonlarını yaygınlık, geniş hareket kabiliyeti ve büyümeyi dengeli destekleyecek şekilde kurmuştur. Operasyonlardaki hedefimiz Doğru yazılım + Doğru zaman + doğru iş felsefesiyle müşterilerimize özel projelendirmelerle kazandırmaktadır.

Projeli çalışma önemli olmakla birlikte bir çalışmanın önüne proje kelimesini eklemekle onun projeli çalışma olamayacağı açıktır. Projeli çalışma, tanımlanmış bir hedef ve gayesi, birbiriyle ilişkili aktiviteleri, belli süresi, ulaşılması gereken sonuçları, sorumluluk ve yetki sınırları çizilen bir ekibi ve kullanılmak üzere bütçesi olan bir çalışmadır.

En güç projelerde bile, işler tam olarak tanımlanır ve mantıklı olarak bölümlere ayrılırsa hiçbir işin büyük olmadığı görülür. Bu da bizi, eğer yolu ve yöntemi araştırılıp bulunur ve buna göre hareket edilirse başarılamayacak iş yoktur sonucuna götürür.

Farklılıklarımız

Visera yazılımın en belirgin farkı, canlı ve neler yapması gerektiğini çok iyi bilen bir ar-gesi olmasıdır. Geliştirdiği toplam 26 farklı tip projenin her birinde yine farklarını ortaya koyarak göstermiştir.

Bu farklardan en belirgini ise bir bütünlüğe hakim olan Visera ticari programın kolay kullanımı gösterilebilir. Dolayısı ile farklarımızı projelerimizden alarak ticari gelişimlere farklı açıdan bakabilmeyi başarabiliyoruz.

Şöyle ki,

– Projeli çalışma düşüncesine sahibiz.
– Verimli çalışma teknikleri ile sürekli yenileniyoruz.
– Her bir ekibimizde paylaşılmış ortak bir gaye ve hedefe ulaşma hissi hakimdir.
– Her bir ekibimiz hedefler konusunda diğer bir ekibimizle mutabıktır.
– Motivasyonu yüksek ekiplerimiz her zaman sınırlarını zorlamaktadır.